Wrocław – Berlin – Wrocław

Zapraszam do skorzystania z usługi przewozu osób na trasie

Wrocław – Berlin – Wrocław.

Wyjazdy odbywają się w każdy roboczy dzień tygodnia.

Kurs Wrocław – Berlin

  • Miejsce odjazdu: Dworzec Główny PKP we Wrocławiu – parking po lewej stronie budynku Dworca Głównego patrząc od strony ulicy Piłsudzkiego.
  • Godzina odjazdu: 06.00, czas przejazdu ok. 4 godziny.
  • Miejsce docelowe: Parking typu Park + Ride zlokalizowany w okolicach Portu Lotniczego Berlin Schönefeld. Przy parkingu tym usytuowana jest stacja kolei S-Bahn, którą bez problemu można dojechać do centrum Berlina oraz do Portu Lotniczego zarówno Schönefeld jak i Tegel.

Kurs Berlin – Wrocław

  • Miejsce odjazdu i miejsce docelowe odwrotnie do kursu Wrocław – Berlin.
  • Godzina odjazdu: 17.00, czas przejazdu ok. 4 godziny.

Pasażerowie mieszkający w promieniu ok 50 km od Wrocławia mogą liczyć na odbiór pod adresem zamieszkania oraz przy powrocie na podwiezienie pod ten adres. W takim przypadku może być konieczne uiszczenie dodatkowej niewielkiej opłaty.

Pasażerowie udający się do Portu Lotniczego posiadający ciężki bagaż mogą liczyć podwiezienie pod sam terminal i analogicznie pasażerowie powracający mogą liczyć na odbiór spod terminala.

Cena przejazdu: 180,00 zł/osoby w jedną stronę.

Uwaga: Pasażerowie rezerwujący również przejazd powrotny płacą 240,00 zł za przejazd w obie strony niezależnie od daty powrotu.

W cenę wliczony jest przewóz standardowego bagażu jakim jest duża walizka lub torba podróżna oraz niewielki bagaż podręczny. W przypadku bagażu dodatkowego kierowca może naliczyć dodatkową opłatę w wysokości 20,00 – 40,00 zł w zależności od wielkości i ciężaru bagażu.

Rezerwacji na wyjazd dokonujemy wysyłając sms na numer 606 121 831, lub pisząc na adres biuro@jacektour.pl. Pod tym numerem również można uzyskiwać wszelkie informacje dotyczące wyjazdu. W treści prosimy podać cel wyjazdu, datę wyjazdu, imię i nazwisko, miejscowość oraz ilość osób.

Aby wyjazd doszedł do skutku wymagana minimalna ilość osób wynosi 3 osoby.

Dokonując rezerwacji wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie Państwa danych osobowych dla potrzeb procesu rezerwacji oraz przekazywania niezbędnych informacji dotyczących zarezerwowanego wyjazdu.